Колочавська поетеса Іванна Банга презентувала першу збірку віршів «Обабіч графем»

Дата: 01.07.2022 11:43

У житті творчої людини найбільшим щастям є народження нового твору. Перевершити його може лише  народження першої збірки. Молода колочавська поетеса Іванна Банга свою першу збірку віршів «Обабіч графем»  презентувала у Центрі культурних послуг Колочавської сільської ради.

«Вірші я почала писати ще молодших класах, -  розповідає авторка. – Ще смішним дитячим почерком виводила перші рими  про нашу дивовижно гарну природу,яка надихала на творчість. Під час навчання в Бродівському фаховому педагогічному коледжі ім.М.Шашкевича,  я стала активною учасницею ЛітКлубу «Момент слова». Тут я відшліфовувала і  вдосконалювала свою поетичну майстерність, була активно учасницею різних літературних заходів та конкурсів».

Іванна Банга є лауреаткою та переможницею численних конкурсів, але здійснити мрію про першу надруковану збірку допомогла перемога у Всеукраїнськоу молодіжному літературноу конкурсі «VivArt» .Видання  збірки поезій стало нагородою за перше місце. До збірки увійшли найулюбленіші твори авторки.

Приємно було під час  презентації  познайомитися ще з однією юною колочавською поеткою Оксаною Савкою, яка вже має свою збірочку поезій, під назвою "Мої мрії".

Щирові вітаємо поетес і бажаємо творчих злетів, багато нових поезій та збірок!

Довідка про автора

Іванна Банга народилася 9 вересня 2002 р,

в с. Колочава, Закарпатської області,

Лауреатка та переможниця конкурсів «Я – майбутнє України» (Чернівці, 2018 р.), «Молода КороНація» (Київ, 2018 р.), «Житомир ТЕН» (Житомир 2019 р.), «Хортицькі дзвони»(Запоріжжя, 2020 р.), «Море талантів» (Одеса, 2020 р.), «Золота лоза» (2020 р.), «VivArt» (Кам’янське, 2021 р.).

Співавторка всеукраїнських альманахів «Житомир ТЕН», «Море талантів», «VivArt». Має публікації в літературно-художньому часописі «Дзвін».