Вільшанське водосховище знову прибирали!

Дата: 10.06.2022 17:40

Сьогодні жителі Колочавськоі територіальноі громади разом із Драгівською громадою та екоактивістами з Chysto.de разом прибирали територію біля Вільшанського водосховища. Мальовниче місце для відпочинку регулярно забруднюється сміттям, яке приносить річка Теребля із верхів’я. Участь в акції взяли понад сто небайдужих до довкілля активістів, а саме: працівники Колочавськоі та Драгівськоі сільрад, працівники закладів шкільної та дошкільної освіти, комунальних установ тощо.

Тепер краєвид Вільшанського водосховища вражає відвідувачів лише красою природи.

Колочавська громада щиро вдячна всім учасникам акції, особливо еко активістам з Chysto.de, особливо Олені Жук. Саме сім’я Жук минулого року започаткувала екопікніки на водосховищі з прибиранням території. В пам’ять про чоловіка Романа Жука, який загинув на війні, його дружина з двома синами та однодумцями продовжила справу. Їх екоініціатива «Прибери Карпати як у себе біля хати» житиме, як і пам’ять про її засновника Романа Жука.