З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2022 14:17

Сьогодні Україна вперше відзначає День Української Державності. Нове державне свято відтепер відзначатиметься щороку у день хрещення Київської Русі-України -  28 липня.

Воно  пов'язане з утвердженням традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва, столиці Київської Русі. Українській державності не 30, а понад тисяча років!

З нагоди свята, в Центрі культурних послуг Колочавської сільської ради пройшов урочистий захід. Вихованці театрального та хореографічного гуртків зі своїми керівниками підготували зворушливий патріотичний виступ.

«Історія свідчить,що бути українцями і господарями у власній країні нам дається дорогою ціною. З початком російської агресії проти України, ми осмислили наскільки цінною для нас є наша Держава. Тому всі маємо триматися єдності,  працювати кожен на своєму «фронті» задля її збереження і процвітання,підтримувати і молитися за наших воїнів, які щомиті борються з право бути, жити на своїй землі. Тож бажаю всім нам перемоги, перемоги  добра над злом, миру над війною. Будьмо сильні,  бережімо дітей, рідних, шануймо традиції, нашу історико-культурну спадщину -  і все буде Україна!» - наголосив голова Колочавської сільської ради Василь Худинець.

Ще ніколи так щемливо не сприймалася пісня Назарія Яремчука «Родина», яку сьогодні виконав Володимир Маркович.

«Родина, родина – від батька й до сина
Від матері доні добро передам.
Родина, родина – це вся Україна
З глибоким корінням, з високим гіллям»
.