Закарпатським прикордонникам передали 20 сучасних транспортних засобів

Дата: 04.08.2022 20:15

В умовах воєнного стану окрему увагу керівництво Закарпаття приділяє охороні державного кордону як критично важливій складовій системи безпеки регіону. На цьому наголосив голова ОВА Віктор Микита.

«Прикордонники сьогодні виконують бойові завдання на лінії зіткнення з ворогом та по всій лінії держкордону», – зауважив очільник краю.

За його словами, рішенням Ради оборони області Мукачівському прикордонному загону передали 20 сучасних квадроциклів та мотовсюдиходів. Їх відправлять у військову частину для виконання завдань із патрулювання контрольованих прикордонних районів та в зону ведення активних бойових дій.

«Ця техніка робить підрозділи більш мобільними та дозволяє прикордонникам виконувати спеціальні операції з високим рівнем ефективності», – підкреслив Віктор Микита.