Учень Колочавського ЗЗСО№1 набрав 200 балів з математики!

Дата: 09.08.2022 16:15

Учень Колочавського ЗЗСО №1 Роман Павлюк набрав 200 балів з математики по зовнішньому незалежному оцінюванню. Такий максимально високий бал в Колочавській громаді учень отримує вперше.

В зв’язку з воєнним станом, цього року випускники шкіл писали Національний мультипредметний тест (НМТ).

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складався з трьох блоків: українська мова, математика та історія України. Кожен предмет оцінювався окремо і саме з математики Роман Павлюк набрав максимальну кількість балів – 200.

«Роман довго і наполегливо готувався, тому високому результату надзвичайно зрадів,- розповідає мама учня, вчителька географії Олена Василівна Павлюк. – Він постійно працював над собоюі в школі, і вдома, шукав додаткові джерела інформації, багато вчився. Ми намагалися створити всі умови для його навчання, не завантажувати його надмірно домашньою роботою. Роман планує вчитися на інженера-програміста,тож високі бали за НМТ збільшують шанс вступити на омріяний факультет у престижний вуз».

Як кажуть, терпіння і труд все перетруть. Поставивши перед собою високу планку, постійно працюючи над здійсненням мрії, можна досягнути будь-яких висот. Бажаємо Роману вступити до вибраного університету і здійснити ще одну мрію - стати відомим програмістом.