Петро Добромільський: «Підтримка міжнародних партнерів для нас дуже важлива й відчутна»

Дата: 15.08.2022 19:35

Співпрацю в напрямку підтримки вимушених переселенців і закарпатців обговорили сьогодні на зустрічі заступник голови ОВА Петро Добромільський та регіональний директор організації International Orthodox Christian Charities в Україні Джордж Антоун.

«Усе більше міжнародних партнерів долучаються до забезпечення вимушено переміщених осіб на Закарпатті необхідним. Зокрема, до надання продуктів харчування довготривалого зберігання та розробки нових грошових програм. Для нас дуже важлива й відчутна така допомога», – зауважив Петро Добромільський.

Джордж Антоун запевнив керівництво області, що благодійна організація International Orthodox Christian Charities готова стати донором з оплати соціальної роботи переселенцям. Йдеться про залучення ВПО до екоініціатив, проведення благоустрою територій у громадах та інших суспільно корисних справ.

Обговорили й можливість забезпечення регіону медичним обладнанням, адже зараз тут проживає чимало переселенців, тож актуалізувалася потреба в ще більшій кількості якісного оснащення лікарень.