З Днем знань!

Дата: 01.09.2022 14:14

Сьогодні,1 вересня, у День знань, Колочавські заклади загальної середньої освіти відкрили двері своїм учням. Всюди пройшли урочисті лінійки, лунали слова привітання. Розпочався такий довгоочікуваний і радісно-тривожний навчальний рік.

«1 вересня завжди всі діти йшли до школи, це було нормою, - каже голова Колочавськоі громади Василь Худинець. - Страшна війна цьогоріч все змінила. Те, що було нормою, звичним явищем, сприймаємо як дар. Можливість жити, їсти, спати у своїх домівках, вчитися у школі…Дякуємо Богу і Збройним силам України, що діти нашої громади змогли піти до школи. Ми ж робили і будемо робити все можливе для того, щоб створити безпечне освітнє середовище. Щиро вітаю всіх із сьогоднішнім святом! Нехай навчальний процес проходить без тривог, а з кожним днем наші діти збагачуються знаннями, адже освічена нація- то нація непереможна. З Днем знань!»