Як дізнатись номер е-лікарняного?

Дата: 19.09.2022 14:07

Номер електронного лікарняного – це унікальний номер, який має складну структуру та ніколи не повторюється. Він відрізняється від номеру медичного висновку, на підставі якого автоматично створюється е-лікарняний.

Дізнатись номер е-лікарняного можна з повідомлення від Пенсійного фонду, яке надходить на мобільний номер застрахованої особи – SMS має надійти упродовж декількох хвилин після створення лікарняного.

Номер складається з трьох частин та 19 або більше знаків, враховуючи дефіси: ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х. Він генерується у такому форматі: 1) номер випадку непрацездатності - 2) порядковий номер листка непрацездатності - 3) номер його версії.

Як дізнатись номер е-лікарняного, якщо SMS від ПФУ не надійшло?

Інколи повідомлення із номером е-лікарняного може не надійти – це означає, що у вашому особистому кабінеті на вебпорталі ПФУ не вказано мобільний номер телефону або ви не надали дозвіл на отримання повідомлень.

У такому випадку номер е-лікарняного можна дізнатись на порталі ПФУ, авторизувавшись у кабінеті: https://portal.pfu.gov.ua.

Також номер е-лікарняного можна уточнити у вашого роботодавця – лікарняні працівників доступні йому у власному кабінеті на порталі ПФУ.

В.о. начальника Хустського відділення

управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

в Закарпатській області

С. Андрейко