У Колочавській громаді говорили про туризм під час та після війни

Дата: 07.10.2022 09:26

Розпочата росією війна в Україні серйозно вдарила по багатьох галузях економіки, та особливо сильно постраждав туризм. Люди з туристів стали біженцями і виїжджали з місця проживання через війну, а не з метою відпочинку. Саме про туризм під час війни та перспективи його розвитку у майбутньому говорили сьогодні працівники туристичної сфери Колочавської громади разом з представниками сільради під час робочої наради.

Після піврічної паузи, туризм в громаді потроху почав «оживати». Люди почали приїжджати в гірську громаду щоб відійти від стресу, перевтоми, прогулятися горами, позбирати грибів і просто помилуватися краєвидами і насолодитися тишею. Туристичні оператори часом привозять туристів на екскурсії в музеї . Дякуючи Богу і ЗСУ - в нашій громаді це все є можливими.
Тож туризм під час війни лише взяв паузу, щоб вже знову набрати нових обертів.
Адже після нашої перемоги, відвідати Україну обов’язково приїдуть іноземні туристи, а ми маємо бути готові їх прийняти.
Все буде Україна!
Все буде туризм