Щиро вітаємо з почесними нагородами!

Дата: 05.10.2022 09:28

Сьогодні, в Ужгороді, колочавська учениця Росада Марина Іванівна була нагороджена дипломом ІІІ ступеня як переможець ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

За багаторічну сумлінну працю та розвиток обдарованої молоді, нагороджена і її наставниця, вчителька української мови та літератури Колочавського закладу загальної освіти №1 Надія Михайлівна Буркало. Вона відзначена почесною грамотою департаменту освіти і науки, молоді і спорту Закарпатської ОВА. Урочисте нагородження пройшло в обласному центрі за участі голови Закарпатської ОВА Віктора Микити та голови Закарпатської ОР Володимира Чубірко.

Щиро вітаємо Надію Михайлівну та Марину Росаду із заслуженими нагородами!

Бажаємо успіху в житті і реалізації всіх планів!

Пишаємося!