З Днем Захисників і Захисниць України!

Дата: 14.10.2022 09:06

Сьогодні, 14 жовтня, у велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України, День українського козацтва та день заснування Української повстанської армії!

Споконвіків Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Тепер всі ми молимося до неї за наших захисників, які воюють на фронті, за всю Україну, яка потопає в крові.

Просимо  про перемогу над жорстоким ворогом, мирне життя на рідній землі, за повернення всіх наших воїнів живими і здоровими до своїх домівок. Молимося за упокій воїнів, які віддали життя за незалежність України.

Щиро вітаю усіх Захисників і Захисниць України зі святом! Дякуємо Вам за Вашу боротьбу!

Нехай Божа Матір охороняє кожного воїна, який береже рідну землю.

Бажаю нам усім перемоги, миру нашій землі та безракетного  неба над Україною!

Слава Україні!

Героям слава!