Про виплату дотації  на утримання овець!

Дата: 28.10.2022 12:01

Домогосподарства, які утримують 10 і більше вівцематок і ярок, які старше року, мають можливість отримати з обласного бюджету у 2022 році до 300грн. за голову за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року.

Доплата надається за наявні на дату подання документів ідентифіковані та зареєстровані в установленому порядку вівцематки та ярки старше одного року від 10 голів.

Для отримання доплати за наявне поголів’я вівцематок та ярок старше одного року суб’єкти господарювання, особисті селянські господарства та фізичні особи, які є власниками овець подають до сільської ради до 15 листопада поточного року такі документи:

заявку для отримання доплат за наявне поголівя вівцематок та ярок старше одного року;

копію паспорта громадянина України;

копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті);

виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку.

Реєстрація тварин здійснюється   Міжгірською державною лікарнею ветеринарної медицини.

Більш детальну інформацію щодо умов отримання доплати можна отримати у відділі економічного розвитку та інвестицій Колочавської сільської ради .