21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 11:32

Сьогодні, 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Відносно  молоде свято, дуже важливе для українців, оскільки присвячене Помаранчевій революції 2004 та Революції Гідності 2014 років. Особливого значення свято набуло в умовах повномасштабного вторгнення росії, яка хоче захопити наші землі та позбавити українців права обирати власне незалежне майбутнє.

Сьогодні також відзначається Собор Святого Архистратига  Михаїла,якого вважають Воєначальником Небесним, покровителем воїнів, які борються за правду, а також захисником християн від видимих і невидимих ворогів.  Його образ уособлює перемогу добра над злом, боротьбу за правду та справедливість. Архістратиг Михаїл - це глава небесного війська. Саме він очолив ангелів під час битви з Сатаною. Спільними зусиллями ангели вигнали Сатану до пекла.

Тому сьогодні молимося про перемогу над жорстоким ворогом, про вигнання орди з української землі, про мир в Україні. Ми заплатили й продовжуємо платити за свободу дуже велику ціну,  не маємо забувати всіх, хто віддав за Україну своє життя.

Разом переможемо, разом вистоїмо!

Слава Україні!

Героям Слава!