Сьогодні – День місцевого самоврядування в Україні!

Дата: 07.12.2022 14:39

Сьогодні, 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування, свято української громади.

Колочавська територіальна громада утворена 12 червня 2020 року шляхом об’єднання Колочавської і Негровецької сільських рад. Адміністративний центр – село Колочава.

Протягом двох років громаді вдалося зробити багато, та війна зупинила проекти розвитку і всі сили були кинуті на допомогу ВПО та фронту.

Та ми віримо, що перемога вже не за горами і життя після війни стане ще краще!

Виконавчий комітет та депутатський корпус Колочавської сільської ради – це менеджери розвитку нашої громади, люди, які працюють на благо громади. Робота є іноді емоційно складною, непростою і вимагає бути професіоналами, щодня приймати непрості рішення від яких залежить те, яким буде життя мешканців громади сьогодні і в майбутньому.

Тому сьогодні бажаємо усім працівникам місцевого самоврядування сили і наснаги у непростій роботі, не зупинятися на досягнутому, натхнення і терпіння Вам та Вашим родинам

Щиро бажаємо міцного здоров'я, щастя, родинного затишку, достатку, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків.

День місцевого самоврядування - це свято нашої громади, кожного її мешканця. Адже саме від дій кожного жителя громади залежить майбутнє усієї громади, а разом - і України.

Мирного нам усім неба над головою!

З повагою,

Василь Худинець