Колочавська громада отримала новий автобус!

Дата: 16.01.2023 15:07

Після зимових канікул на школярів Колочавського закладу загальної середньої освіти №1 чекатиме приємний сюрприз: до школи вони поїдуть на новому шкільному автобусі.

Сьогодні в Ужгороді сільському голові Василю Худинцю в урочистій обстановці вручили транспортний засіб голова Закарпатської ОДА Віктор Микита та голова Закарпатської ОР Володимир Чубірко. За словами очільників області,  для закупівлі автобусів з державного бюджету виділили 42,5 млн грн. а частину коштів надали громади краю у вигляді співфінансування.

Колочавська громада була серед тих громад області, де з початком війни транспорт вилучали для потреб ЗСУ за мобілізаційними нарядами.

Нестача автобусів у такій  великій і розтягненій між горами Колочавській громаді призвела до зміщення графіків навчання в закладах освіти, неможливості вчасно довезти всіх учнів до закладу освіти через перезавантаженість шкільних автобусів.

Тепер ці проблеми завдяки новому автобусу будуть вирішені.

Поки ЗСУ воюють, щоб ми мали майбутнє, діти повинні  вчитися, щоб мати гідне майбутнє.