Новий генератор для дитячого садочку!

Дата: 13.01.2023 16:02

Внаслідок збройної агресії росії проти України значних руйнувань зазнала енергосистема нашої держави. В Колочавській територіальній громаді часто відсутнє енергопостачання,що спричиняє відсутність тепла, мобільного зв’язку та інтернету. Стало важко забезпечувати найнеобхіднішим і внутрішньо переміщених осіб на території громади.

Допоміг в складній ситуації і надав генератор Колочавській територіальній громаді Rotary Club Uzhgorod-Skala та його президент Віктор Медвідь, а також за сприяння народного депутата України Михайла Лаби.

Завдяки Вам буде світло і тепло дітям в дитячому ЗДО №4.

Щиро дякуємо за допомогу в складний час.

Разом вистоїмо!

Разом переможемо!