У Закарпатській області та по всій території України стартувала національна кампанія «Гвардія Наступу»

Дата: 07.02.2023 14:03

Кожен, хто готовий звільняти наші території, може вступати у спеціальні бригади Національної поліції України, Державної прикордонної служби та Національної гвардії:

«Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В».

Основу бригад складають офіцери та солдати, які уже мають величезний бойовий досвід та проявили себе від 2014 року й під час повномасштабного вторгнення Росії.
Бригади вивчатимуть вмотивованість кандидатів, скеровуватимуть їх на медкомісію, а далі – кілька місяців триватиме вишкіл від найкращих інструкторів із вогневої підготовки та тактичної медицини. Добровольців забезпечать якісним озброєнням і технікою.

Подати заявку можна на сайті https://bit.ly/3wTvyxj або в одному з ЦНАПів Хустського району:

м. Іршава, пл. Народна, 1;
м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста, 27/1.

Час повертати своє!
#ГвардіяНаступу