У Колочавській ТГ вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2023 12:05

Сьогодні, 15 лютого,  в Україні  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році.

Представники Колочавської сільської ради разом з колочавськими  воїнами-інтернаціоналістами вшанували пам’ять про учасників бойових дій покладанням квітів біля пам’ятнику Воїну-інтернаціоналісту у селі Колочава.

Багато жителів Колочавської територіальної громади у радянський час  брали участь у бойових діях далеко за межами рідної держави і, навіть, континенту. Історики підрахували – наші чоловіки  воювали у дев’яти гарячих точках світу. Найбільша кількість воїнів-інтернаціоналістів воювала в Афганістані. Всіх колочавських воїнів - інтернаціоналістів вшановано у музеї-меморіалі і поставлено пам’ятник у центрі села Колочава.

Сьогоднішній день нагадує про мужність і  вірність обов’язку.