З метою попередження булінгу в школах громади, з учнями проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу

Дата: 29.03.2023 11:41

Інспектор сектору ювенальної превенції Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області старший лейтенант поліції Воробок Юлія Василівна та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Драч Віта Іванівна провели в закладах освіти Колочавської територіальної громади бесіду з учнями 6-11 класів «Профілактика булінгу в учнівському середовищі».

Також учнів поінформовано про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх у разі порушення прав інших людей, про негативні соціальні явища та їх взаємозв'язок з правопорушеннями. Учні активно брали участь у розмові, ставили питання. У результаті бесіди учні зрозуміли, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов'язки.