Паски з Колочавської громади поїхали на передову

Дата: 11.04.2023 12:48

В рамках патріотичної акції «Паска для воїна» в Колочавській громаді зібрали близько 70 пасок та великодніх кошиків для наших захисників на передовій.  Сьогодні  в Ужгороді великодні кошики освятили і відправили воїнам на фронт, щоб у такий спосіб  віддячити військовим за мужність та подарувати частинку родинного затишку під час найбільшого у році християнського свята - Великодня.

Акцію «Паска для воїна» в Колочавській громаді організував відділ освіти Колочавської сільської ради, паски пекли Олена Шпілька  (Ляля) та підприємець Василь Ковач.  Зібрати кошик для воїнів допомогли всі заклади освіти громади, працівники сільської ради, Центр надання соціальних послуг тощо. Щиро дякуємо всім за допомогу.

Нехай колочавська паска надасть воїнам сили вигнати ворогів з нашої землі, а Бог допоможе живими і здоровими повернутися додому і наступну паску їсти вдома, з  рідними в мирній Україні.