Карпатська терапія для ВПО Колочавської громади

Дата: 09.05.2023 11:18

Найкраще від тривожності та стресу, викликаних війною, лікує весняна карпатська природа. Зелені гори заспокоюють, гірські потоки змивають стрес, а цілюще гірське повітря дає сили жити далі та надихає на нові звершення.

Сьогодні внутрішньо переміщені особи Колочавської громади провели день серед природи, щоб хоч трохи забутись від важких думок.

Екскурсія на водоспад Шипіт та огляд гірських вершин з висоти  підйомника «Альянс» дали змогу вповні насолодитися гірськими краєвидами Міжгірщини та відпочити.

Щиро дякуємо нашому партнеру, чеській громадській організації Přes hranice EU та її керівнику Radim Kupec! Завдяки їх підтримці Колочавська сільська рада змогла організувати екскурсійну поїздку для всіх ВПО громади.

У будь-якій справі головне відчувати підтримку, яка під час війни так потрібна усім і є дуже цінна.