Дякуємо за допомогу БФ "Восток-СОС"

Дата: 19.05.2023 10:58

У цей складний  час для України, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі проти агресора. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Завдяки співпраці Колочавської сільської ради з благодійною організацією «Благодійний фонд «Восток-СОС»  внутрішньо переміщені особи Колочавської ТГ отримали необхідну гуманітарну допомогу.

Фонд надав для користування ВПО побудову техніку: праски, холодильники, мікрохвильові печі, пральні та сушильні машини, індукаційні електричні поверхні – всі речі, які життєво необхідні для нормального життя.

Також завдячуючи «Благодійний фонд «Восток-СОС»  отримано 8 буржуйок з варочною поверхнею та 17 пресованих брикетів з тирси для потреб ВПО.

Щиро дякуємо за  підтримку  громадян,які постраждали внаслідок російсько-української війни. В умовах воєнного стану співробітництво з благодійними організаціями є не лише показником ефективності, а й життєво необхідною допомогою та підтримкою, особливо для внутрішньо переміщених осіб, яких війна змусила покинути свої домівки.

Разом – переможемо!