У Центрі підтримки підприємництва Колочавської ТГ стартував перший тренінг на тему: «Збір даних»

Дата: 29.05.2023 17:32

Сьогодні, 29 травня у Центрі підтримки підприємництва Колочавської ТГ стартував перший тренінг на тему: «Збір даних», який проходить у рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

Фото без описуУчасть у тренінгу беруть 20 бенефіціарів з Колочавської та Синевирської громад. Учасники тренінгу вивчають різні підходи до збору даних, планування дослідження та методи збору даних тощо.

Тренінг зі збору даних триватиме два дні і він перший із трьох, проведення яких заплановані у Колочавській громаді. У кожному з них візьмуть участь 20 бенефіціарів: по 10 з кожної громади.

Проєкт втілюється «Міжнародною організацією з міграції» в партнерстві з «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Посольством Канади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису