16 червня 2023 року у Центрі підтримки підприємництва Колочавської територіальної громади відбулася цікава, змістовна зустріч підприємців громади.

Дата: 17.06.2023 10:08

16 червня 2023 року у Центрі підтримки підприємництва Колочавської територіальної громади відбулася цікава, змістовна зустріч підприємців громади із фахівцями центру зайнятості, держаної податкової служби та бюро безоплатної правової допомоги. Під час якої були обговорені важливі питання діяльності суб’єктів підприємництва громади під час війни.

Головний державний інспектор Хустського відділу оподаткування фізичних осіб Олена Кливець ознайомила присутніх із новинами законодавства у сфері оподаткування, застосування РРО для різних категорій платників податків, справляння земельного податку та орендної плати за землю.

Фахівці Хустської філії Закарпатського ОЦЗ Олена Чепара та Євгенія Бундзяк представили присутнім активні програми зайнятості населення такі як урядова програма «єРобота: Власна справа» учасники якої можуть отримати мікрогрант до 250 тис. грн. на створення нового або розширення вже існуючого бізнесу; програми компенсації роботодавцям єдиного внеску за працевлаштування осіб, у т.ч внутрішньо преміщених.

Фахівець бюро безоплатної правової допомоги Надія Янчук ознайомила присутніх із можливостями отримання безоплатної правової допомоги, вторинної правової допомоги, надання юридичних консультації , складання заяв, скарг та інших документів правового характеру та представлення інтересів у судах.