В Колочавській громаді проведено захід по прибиранню території від сміття.

Дата: 28.06.2023 12:49

Вже не вперше організовується робота по прибиранню території Колочавської громади від сміття, і з кожним разом роботи вистачає чимало.

До масштабного прибирання також долучились цими днями працівники Колочавської сільської ради та працівники комунальних установ. Злагодженою роботою колектива було зібрано чимало різного виду сміття.

На регулярні акції з прибирання території громади також залучаються еко-активісти з різних куточків України.

Нагадуємо для жителів громади, що вже понад два роки вулицями Колочавської громади їздить сміттєвоз, який вивозить тверді побутові відходи за зручним тарифом: маєш сміття - платиш, немає сміття - не платиш.

Хочеться закликати людей до того, що ідеально прибираючи свої будинки та подвір'я, не потрібно смітити своїми відходами за межами своєї ділянки, тим паче викидати сміття в річку.

Щира подяка усім, хто не словом, а ділом долучився до доброї справи, навести вкотре порядок на території громади.