Тиждень безпеки дорожнього руху в Колочавській громаді

Дата: 19.05.2023 10:58

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху інспектор сектору ювенальної превенції Хустського РУП ГУНП в  Закарпатській області старший лейтенант поліції Юлія Воробок,  поліцейські патрульної поліції, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури, спеціаліст з безпеки освітнього середовища Віта Драч зустрілись з учнями та провели бесіду на тему: "Дотримання правил дорожнього руху", під час якої  розповідали юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.

А на закінчення учні були нагороджені грамотами за найкращий малюнок «Безпечна країна очима дітей».

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

ГО «Безпечний освітній простір»