Вишиванка - це наша ідентичність, автентичність, наш код нації.

Дата: 19.05.2023 14:09

Вишиванка - це наша ідентичність, автентичність, наш код нації. Зі знання свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка, бабусина вишиванка - все це родовідна пам'ять, наша історія, наші символи.

До флешмобу "Духовний код нації" долучились головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури, спеціаліст з безпеки освітнього середовища Віта Драч, інспектор сектору ювенальної превенції Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області старший лейтенант поліції Юлія Воробок, поліцейські патрульної поліції та вихованці гуртка КУ «Центр культурних послуг» «Ритм».