Обмін досвідом по впровадженню пілотного проекту МВС, МОНУ, Національної поліції України "Спеціаліст з безпечного освітнього середовища" на часі.

Дата: 05.05.2023 09:28

Обмін досвідом роботи по впровадженню пілотного проєкту МВС, МОНУ, Національної поліції України" Спеціаліст з безпечного освітнього середовища"на часі. Колеги, спеціалісти з БОС із Закарпаття, Тернопільщини, Харківщини, Одещини, Волині, Вінничини,Хмельниччини, Чернігівщини, Житомирщини, Сумщини поділилися ходом впровадження даного проєкту у своїх регіонах та громадах.

🤝 Ми - молодці! Працюємо злагоджено задля створення безпечного освітнього середовища кожен на своєму місці!

Разом до ПЕРЕМОГИ!💙💛

ГО «Безпечний освітній простір»