Дата: 06.07.2023 13:23

«Прибери Карпати, як у себе біля хати»,  - з таким гаслом кожного разу розпочинається еко пікнік на Вільшанському водосховищі.
Протягом 7-9 липня громадська організація «Chysto.de» та Лєна Жук в 20-й раз проводитиме масштабний триденний екологічний захід на березі «Закарпатського моря» з метою очищення території від твердих побутових відходів.

Програмою заходу передбачено:
- прибирання ландшафтного заказника та території довкола;
- екоігри з дітками на березі та еколекторій щодо свідомого споживання для українців різного віку;
- тридиційні локальні частування від громад Колочави, Драгова та НПП «Синевир»;
- перегляд документального екологічного фільму «І кожна річка»;
- культурна програма від Колочавської громади (виступи молоді; майстер-клас з традиційного танцю; майстер-клас з гри на дримбі, сопілці, сколівці та трембіті) та інше.
        Запрошуємо всіх приєднатись до  екологічного заходу і допомогти  очистити територію, щоб «Закарпатське Море» слугувало місцем відпочинку, де можна насолоджуватись тишою та красою дикої природи для подорожуючих  та місцевих жителів.
         Закликаємо кожного жителя громади не бути байдужим та приєднатись  до еко пікніка і очистити береги водосховища від сміття!
Це наш край, нам тут жити і нашим дітям!