У Колочавській громаді відбувся другий етап проекту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громади"

Дата: 11.07.2023 14:34

10 липня у  Колочавській громаді   відбувся наступний етап  проекту    "Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади"  -  перша діалогова сесія. Участь у сесії прийняли представники різних сфер  діяльності громади  від студентів до приватних підприємців, депутатів, представників влади, благодійних організацій.
Основною метою діалогових сесій є покращення взаємодії між місцевою владою та громадськістю у розв’язанні проблем та згуртування громади, як відповідальної спільноти, а також підвищення залучення мешканців громади до прийняття рішень на місцевому рівні.

Тренер Оксана Зварич, як завжди, цікаво, доступно та професійно  провела сесію, на якій присутні шляхом  дискусій обрали дві проектні заявки, які приймуть участь у конкурсі на грант і краща з них отримає фінансування в сумі 260 тисяч гривень.