В Колочавській громаді відбулось урочисте відкриття «пункту безпеки»

Дата: 14.07.2023 10:25

Вчора, 13 липня в Колочавській громаді відбулось урочисте відкриття «пункту безпеки», реалізацією проєкта Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади».

В урочистому відкритті взяли участь заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Уса та голова Колочавської ТГ Василь Худинець.

Поліцейська станція буде забезпечувати публічний порядок, безпеку та добробут місцевих мешканців громади в Колочавській ТГ, яка включає в себе 5 населених пунктів – село Колочава, Горб, Мерешор, Косів Верх та Негровець, .Обслуговувати територію громади, де проживає майже 9 тисяч мешканців, буде поліцейський офіцер Іван Лугош.

Під час заходу голова громади урочисто вручив ключі від службового автомобіля та побажав успіху в подальшій роботі, відданість своїй громаді та міцного здоров´я і найвищою нагородою за свою роботу - довіру людей, чию безпеку повинен захищати.

Поліцейська станції розташована за адресою: с. Колочава, вул. Шевченка, 53.

Контакти поліцейського офіцера громади:

097-839-34-79 Іван Лугош.