Власниця та за сумісництвом головний флорист - магазину «ЕДЕЛЬВЕЙС» Гавриль Валерія оголошує набір діток на безкоштовне навчання гуртка «Основи флористики, та церковної флористики»

Дата: 14.07.2023 13:12

Флористика – один із сучасних напрямів декоративного мистецтва. В процесі навчання флористики, основи та концепцій церковної флористики, діти вчитимуться розвивати свою уяву та здібності, правильне поєднання кольорів та різних видів квітів, розвиток особистості дитини, креативності та сміливість виконувати нові технології флористики в процесі навчання. Значну увагу буде приділено мистецтву створення композицій з живих (зрізаних) квітів.

Гурток буде працювати під керівництвом талановитої людини, яка працює в цій сфері більше 5 років - Валерії Гавриль.

Навчання гуртківців буде проводитись в приміщенні центру культурних послуг «Амфітеатрі», з 14 липня по 14 жовтня 2023 року. Тому, запрошуємо діток 1- 4 та 5-8 класи, на безкоштовне навчання флористики.

Контакти керівника гуртка:

0970710253 Валерія Гавриль.