В Колочавській бібліотеці постійно діє благодійна акція «Подаруй бібліотеці українську книгу!»

Дата: 20.06.2023 13:18

Всі ми ще зі шкільних років знаємо прислів’я: «Книга - найкращий друг людини».

В народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.

По книжку ми йдемо найчастіше в бібліотеку. І як добре, коли тут ми знайдемо саме те видання, яке нам дуже потрібне зараз! Та щоб бібліотечний фонд був багатим,його потрібно поновлювати весь час. У непрості часи,коли в країні війна і важка економічна ситуація, коштів на нові книги не вистачає.

Тому Бібліотека Колочавської ТГ ,яка знаходиться в приміщенні амфітеатру і де позичити книгу почитати може будь-хто, звертається з проханням до всіх: подаруйте бібліотеці книгу! Можливо, вона вам уже не потрібна, а комусь дуже пригодиться для навчання чи почитати у вільний час. Можливо, саме Ваша книга відірве чиюсь дитину від гаджетів і спонукає вчитися чи стати краще. Чи ,навіть, змінить долю!

Ми будемо вдячні Всім, хто візьме участь у акції. Подаровані книги стануть важливою частиною фонду бібліотеки й обов’язково знайдуть свого читача, адже тільки українська книга покликана формувати серед читачів національну свідомість, ідентичність та патріотизм. Подарувати книгу бібліотеці - значить подарувати книзі друге життя і справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки.

Подаруй бібліотеці книгу, так як це вже зробили відомі українські письменники: Наталія Дурунда, Валентина Семеняк, Катерини Пилипчук; колочавські автори: Станіслав Аржевітін, Михайло Хланта та Іванна Банга.

Акція «Подаруй бібліотеці українську книгу!» триває безстроково!!!