День Матері!

Дата: 11.05.2023 11:25

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають чудове свято - День Матері. День Матері - це одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди розрадить і буде самовіддано любити незважаючи нінащо.

Це свято має багатовікову історію, адже жінку-матір вшановують здавна. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами.

І невипадково від того, наскільки вшанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства.

Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері, наймилішої для нас людини. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах. Материнська ласка гріє нас крізь усе життя. Немає вищої любові за материнську. Там, де ступає матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, опустивши свої віти до матінки землі, віддаючи данину шани і поваги. А інші - здіймають віти до сонця, ніби прославляючи ім'я Матері.

Фото без описуФото без опису

На базі Центру культурних послуг КСР відбувся урочистий концерт, на якому Колочавський голова Василь Іванович Худинець, вихованці центру разом з колективом, а також працівники Мерешорської гімназії та їх учні, привітали всіх мам громади з наступаючим святом.

У бібліотеці оформлено книжкові інсталяції "Мама - берегиня роду і народу", "Матусине ім'я святе".

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду книжкових інстанцій.