Сільська бібліотека громади, бере участь в проєкті "Польська полиця в Україні"

Дата: 22.04.2023 11:30

#Польська_полиця_в_Україні
 Державна установа «Український інститут книги» (УІК) спільно з Інститутом книги Польщі за підтримки Міністерства культури та національної спадщини Польщі розпочали проєкт «Польська полиця в Україні», метою якого є забезпечення у 2023 році публічних бібліотек України виданнями книжок польських авторів, перекладених українською мовою.

«Польська полиця в Україні» – пілотний грантовий проєкт. Інститут книги в Польщі (IK PL) надає гранти українським видавцям для видання книжок польських авторів українською мовою. Від результатів реалізації цього проєкту залежатиме подальша співпраця Інституту з Інститутом книги в Польщі щодо продовження Польської полиці, а також з іншими закордонними інституціями щодо створення книжкових колекцій різних національних літератур в публічних бібліотеках України.

📚Бібліотека с.Негровець Колочавської ТГ долучилась до проєкту “Польська полиця в Україні”.

🇺🇦🇵🇱Знайомтеся з книжково - ілюстративною виставкою "Польська полиця". На виставці представлені художні твори відомих польських авторів: А. Міцкевич,
Ю. Крашевський, Е. Ожешко, А. Сапковський,
В. Куровський, К. Зануссі та інших письменників. Для читачів молодшого віку сучасні твори Ґ. Касдепке, Й. Яґелло, М. Стрековська - Заремба, Б. Лесмян, Ю. Бернарес та відомих авторів Я. Корчака,  Я. Бжехва.
     🇺🇦🇵🇱Тож запрошуємо вас до бібліотеки!

Фото без описуФото без опису

🇺🇦🇵🇱Завдяки співпраці з державною установою Український інститут книги та підтримки Інституту книги Польщі, полиці українських бібліотек  поповняться цікавими розповідями від братів поляків.

🇺🇦🇵🇱Дякуємо партнерам за популяризацію бібліотек.

🇵🇱🤝🇺🇦Dziękuję bardzo, polscy bracia!