27 липня відзначають професійне свято - медичного працівника України!

Дата: 27.07.2023 10:05

Сьогодні відзначають своє професійне свято представники найкращої у світі професії, хоч і найважчої – медичні працівники України!

Щиро вітаємо з професійним святом всіх медичних працівників Колочавської територіальної громади!

Ваша робота - щодня боротися з болем, хворобами та смертю, рятувати найцінніший Божий дар – людське життя.

У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому!

У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя.

Сьогодні в ваше свято ми бажаємо, щоб у вашому житті було більше щастя і радості! Щоб було менше хворих, але була більше зарплата! Щоб всі пацієнти видужували швидше! Щоб не виникало труднощів в роботі та в житті!

Спасибі, що ви є у нас, і ми завжди можемо звернутися до вас за допомогою, адже тільки ви допомагаєте вилікуватися нам від усіх недуг та хвороб!

Велике СПАСИБІ за те, що ви щодня робите.

Зі святом!