26 жовтня в Колочавській громаді, адміністрація КНП «Закарпатської обласної станції переливання крові» буде проводити виїзди бригади на забір крові «Твоя кров може воювати»

Дата: 03.08.2023 11:02

В Україні триває акція по здачі крові «Твоя кров може воювати». Благодійну акцію організували для потреб поранених військовослужбовців Сил оборони і національної безпеки України, цивільних громадян, які зазнали поранень чи потребують оперативних втручань у наслідок бойових дій від російської збройної агресії. На даний час потрібна кров всіх груп і резус –факторів.

26 жовтня 2023 року в Колочавській територіальній громаді, адміністрація КНП «Закарпатської обласної станції переливання крові» буде проводити виїзди бригади на забір крові. Просимо всіх свідомих громадян доєднатися до акції, та поділитися часточкою себе для поповнення і поновлення банку крові, аби врятувати життя і здоров’я нашим мужнім воїнам які зараз захищають нашу Батьківщину від російського окупанта.