Запрошуємо всіх сьогодні на прем’єру дитячої вистави в амфітеатр!

Дата: 04.08.2023 09:28

Вже тиждень діти внутрішньо переміщених осіб разом з колочавськими вихованцями Центру культурних послуг Колочавської сільської ради вчаться бути справжніми акторами та актрисами. Професійні викладачі чеського театру Moravské divadlo Olomouc проводять з дітьми майстер-класи акторської гри та разом ставлять справжню театральну виставу. Захід став можливим завдяки спільному проекту "Театр з Колочавою", який втілює громадська організація Přes hranice EU та чеський театр Moravské divadlo Olomouc .

Діти-учасники проєкту активно та із задоволенням включилися в роботу - кожен отримав свою роль, більшість - вперше в житті – і за допомогою наставників втілюють її на сцені. А результат спільної копіткої роботи сьогодні можуть побачити всі жителі та гості Колочавської громади о 18 год на сцені Культурно-мистецького центру (амфітеатру)! Вистава-казка буде цікава для дітей - тож запрошуємо всіх з користю провести вечір п’ятниці та приходити із дітьми!

Відвідати виставу можуть всі бажаючі!

Вхід безкоштовний!