В Колочавській громаді відбулись премʼєри вистав в Культурно-мистецькому центрі

Дата: 05.08.2023 17:00

Кінець цього робочого тижня в Колочавській громаді пройшов в творчій теплій атмосфері - для тих, хто відвідав вечірню премʼєру вистав в Культурно-мистецькому центрі.

Протягом тижня діти внутрішньо переміщених осіб разом з колочавськими вихованцями Центру культурних послуг Колочавської сільської ради вчилися акторському ремеслу. Професійні викладачі чеського театру Moravské divadlo Olomouc поставили дитячі театральні вистави за мотивами відомих казок. Захід став можливим завдяки спільному проекту "Театр з Колочавою", який втілила громадська організація Přes hranice EU та чеський театр Moravské divadlo Olomouc .

Сприяли у організації та проведенні проведнні табору благодійна організація «Благодійний фонд розвитку гірських територій» та Колочавська сільська рада.

Діти-учасники проєкту активно та із задоволенням включилися в роботу - кожен отримав свою роль, більшість - вперше в житті. Дебют вийшов вдалим і приніс масу приємних емоцій учасникам вистави , так і глядачам.

Сільський голова Василь Худинець щиро подякував всім організаторам та акторам дійства і нагородив почесними подяками акторів чеського театру.

Заслужені нагороди з рук сільського голови отримали як краща громадська організація Přes hranice EU та її керівник Radim Kupec , а кращим донором року стала чеська організація Člověk v tísni - керівник Соня Губерова.

@дубівс