Колочавська громада
Закарпатська область, Хустський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 07.08.2023 12:08
Кількість переглядів: 85

 

«Детальний план території земельної ділянки площею 0,1550 га для розміщення та постійної діяльності органів і підрозділів ДСНС  (код КВЦПЗ-03.14), що розташована на території Колочавської сільської ради в с. Колочава, вул. Шевченка, б/н ( в межах населеного пункту) Закарпатської області»

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Колочавська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки площею 0,1550 га для розміщення та постійної діяльності органів і підрозділів ДСНС  (код КВЦПЗ-03.14), що розташована на території Колочавської сільської ради в с. Колочава, вул. Шевченка, б/н ( в межах населеного пункту) Закарпатської області».

Замовник містобудівної документації: Виконавчий комітет Колочавської сільської ради.

Розробник містобудівної документації: КППАрхітектура, м. Хуст.

Підстава для розроблення: Рішення сесії Колочавської сільської ради від 09.07.2023 року №1.

Основна мета розробки детального плану території: визначення усіх планувальних обмежень території, та забезпечення ефективного використання земель.

Основні техніко-економічні показники: площа земельної ділянки 0,155 га

З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Колочавській сільській раді за адресою: 90043, Хустський район, с. Колочава, вул. Шевченка 78, відділ архітектури, містобудування, ЖКГ та благоустрою.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: начальник відділу архітектури, містобудування, ЖКГ та благоустрою Колочавської сільської ради.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 90043, Хустський район, с. Колочава, вул. Шевченка, 78 або на електронну пошту e-mail:             kolsr@ukr.net

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 10 серпня 2023 року по 09 вересня 2023 року.

Громадські слухання відбудуться: 11 вересня 2023 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с. Колочава, вул. Шевченка, 78, Хустський район в приміщення Колочавської сільської ради.

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

                                                                                                                    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь