Городоцька дитяча мистецька школа виступила з концертом для жителів Колочавської громади

Дата: 11.08.2023 11:19

Чудовий культурний вечір у Колочавській громаді для жителів та гостей громади подарували талановиті викладачі та вихованці Городоцької дитячої мистецької школи (Львівська область).

До Міжнародного дня молоді пісенною та інструментальною творчістю порадували колочавців учасниці гурту "Окрилені" ( Зоряна Дунас, Віра Клок (Цебак), Наталія Сидорик, Галина Андрущишин, Оксана Попко, Христина Смілка, Oksana Dmytryshyn, Наталя Каландяк, Оксана Греділь, Іванка Карвацька, Ірина Клок ).

Та найбільше вразили глядачів своїми виступами зовсім юні музиканти: семирічний Андрійко Клок (сопілка), Микола Цебак (бандура, фортепіано), Софія Дунас (кларнет, вокал), Злата Каландяк (скрипка), Наталя Смілка (фортепіано), Дарина Дмитришин (скрипка), Настя Попко (скрипка), Вікторія Гайдучок (фортепіано).

Сільський голова Василь Худинець щиро подякував гостям за чудовий виступ та неймовірні емоції, які подарували артисти глядачам. Він також вручив подяку керівниці Городоцької дитячої мистецької школи Зоряні Дунас подяку від імені Колочавської громади.