Сьогодні в Колочавській громаді провели в останню путь молодого Героя - Поповича Миколу Михайловича

Дата: 23.08.2023 16:46

Сьогодні в Колочавській громаді з почестями та великою скорботою провели в останню путь молодого Героя - жителя села Негровець Поповича Миколу Михайловича. Він загинув у бою, захищаючи Україну від російських окупантів.

Фото без описуПопович Микола Михайлович народився 1997 року у селі Негровець. Тут хлопець ріс, закінчив школу і потім вступив на строкову службу до Збройних сил України. Після проходження строкової служби - перейшов на контрактну службу та став на захист нашої країни від російських окупантів. П’ять місяців знаходився в самому пеклі війни, був важко поранений у Краматорську. На жаль, тривале лікування не загоїло рани молодого воїна. Захисник помер у військовому госпіталі 19 серпня 2023 року. Україна втратила ще одного найкращого свого Героя, батьки – сина, сестра – брата.

Смерть Миколи Поповича – це не тільки біль родини, це біль усієї нашої громади. Справжній патріот, вірний захисник України, життєрадісний, добрий, взірець мужності, патріотизму та незламності – таким він навіки залишиться у нашій пам’яті.

З вдячністю та глибоким сумом схиляємо голови, розділяючи невимовний біль втрати з рідними, друзями та близькими. Щирі співчуття родині.

Вічна пам’ять та незгасна слава Герою!