У Колочавській громаді відбувся ІІІ Форум освітян!

Дата: 26.08.2023 10:22

Вчора, 25 серпня в Культурно-мистецькому центрі відбувся ІІІ Форум освітян Колочавської територіальної громади – конференція працівників сфери освіти для обміну досвідом і кращими практиками із розвитку освітньої сфери у громаді.

Тема цьогорічного форуму: «Освіта сьогодні: сутність та виклики».

Під час панельної дискусії : «Якою буде освіта завтра: глобальні виклики та ідеї для України» своїми фаховими думками поділилися перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета, Горінчівський сільський голова Михайло Калинич, викладач суспільних дисциплін Дніпроруденського індустріального фахового коледжу Запорізької області Ольга Курлянчик, сільський голова Василь Худинець, директор Колочавського ЗЗСО 1 Михайло Кий.

На панельній дискусії « Цифровий кейс учителя: Що? Де? Як?» спеціалісти відділу освіти, сімʼї , молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради поділилися досвідом роботи з цифровими матеріалами.

Під час форуму заступниця директора Горбівськоі гімназії Аліна Худинець презентувала шкільну майстерню «ЕКО ТАК» - перше шкільне підприємство на Закарпатті.

Своїм досвідом роботи з учасниками заходу поділився професор кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету їм. В. Гетьмана, екс-депутат Станіслав Аржевітін.

За словами організатора форуму, методиста сектору методичного супроводу відділу освіти, сімʼї, молоді, спорту та культури Ганни Малети, цифровізація в освіті - це вимога часу . «Цифровізація освіти – це впровадження в освітній процес на всіх рівнях сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, максимальне використання в навчальних цілях різноманітного мультимедійного контенту, інтенсифікація освітнього процесу за рахунок застосування інтерактивних методів навчання. Деякі Колочавські заклади освіти вже на повну користуються всіма електронними засобами , але тепер мають всі це робити», - наголосила Ганна Юріївна.