Діти Колочавської ТГ безкоштовно відпочивали у аквапарку «Косино»

Дата: 11.08.2023 13:59

Відпочинок організовано за сприянням Голови Асоціації «Термальні води України», депутата Закарпатської обласної ради Олексія Іванча у рамках програми оздоровлення дітей, розробленої Закарпатською обласною радою.

Відпочинковий комплекс «Косино» відвідали діти військовослужбовців та діти, які відносяться до пільгових категорій.

Всі були дуже задоволені, розважалися на водних гірках, плавали у басейні із штучною хвилею, загорали та оздоровлювалися у термальних водах…

Висловлюємо щиру подяку керівнику термального комплексу, що створили комфортні умови. Смачна їжа та насичена програма зробили дитячий відпочинок незабутнім.