З Днем знань!

Дата: 01.09.2023 11:34

Сьогодні, 1 вересня, в усіх закладах загальної середньої освіти Колочавської сільської ради пройшли урочисті лінійки з нагоди відзначення Дня знань та початку навчального року!

До першого класу в Колочавській громаді цього року пішли 112 учнів, а до 11-го - 128!

Сільський голова Василь Худинець привітав усіх з початком нового навчального року!

«Дотепер завданням школи було вчити і виховувати дітей, в умовах війни ми ще маємо створити безпечне освітнє середовище для них. Тому безпека дітей- у пріоритеті!

Насамперед сьогодні вітаю всіх першокласників громади і бажаю, щоб знання давалися їм легко, а школа стала улюбленим місцем. Всім здобувачам освіти громади бажаю отримувати задоволення від навчання, радіти кожному дню в школі, бо ці роки є найкращими в житті. Нехай протягом навчання в школі відкриєте талант до улюбленої справи, завдяки якому зможете працювати на благо своєї батьківщини - України!

Бажаю всім вчителям та вихователям легкої роботи, натхнення і віри в своїх вихованців.

Дякуємо воїнам Збройних сил України, завдяки яким ми зараз можемо вчитися, і вічна памʼять полеглим захисникам»,- наголосив сільський голова.