Дата: 06.09.2023 09:36

Щороку, 6 вересня в Україні відзначають професійне свято - день адміністратора Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

У Колочавській сільській раді, у відділі ЦНАП працює п’ять адміністраторів. Щодня вони приймають десятки жителів громади, допомагають з оформленням документів, консультують, радять тощо.

Робота з людьми є нелегкою, тож сьогодні, шановні адміністратори, прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов´язків.

Бажаємо Вам натхнення у роботі та легкої комунікації з відвідувачами, всьому колективу міцного здоров´я, добробуту, безупинного руху до успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, нових здобутків, блискучих ідей, наполегливої праці у служінні людям.