Шановні суб’єкти господарювання громади!

Дата: 12.09.2023 12:30

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2023 року касові апарати (реєстратори розрахункових операцій) повинні мати всі ФОПи 2-4 груп на єдиному податку незалежно від обороту і сфери діяльності. До цих категорій відноситься малий бізнес у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Також, з 1 жовтня повернуть штрафи за торгівлю без касових апаратів для ФОПів .

Про новації у податковому законодавстві на тему: «Особливості застосування спрощеної системи оподаткування та використання РРО/ПРРО фізичними особами – підприємцями» інформуватимуть фахівці Головного управління ДПС у Закарпатській області у середу 13 вересня 2023 року, о 14:00 . Захід пройде за адресою: селище Міжгір’я, вул. Шевченка, 97. У приміщенні Міжгірської РДА. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до заходу!