Коротко про вступ на бакаврат у 2023 році!

Дата: 21.01.2023 14:11

Коротко про вступ на бакаврат у 2023 році!

🔹 2 обов’язкових предмета складання (Українська мова та Математика) та 3й предмет на вибір абітурієнта (Історія України, Іноземна мова, Фізика, Хімія або Біологія).

🔸 Тест проходитиме в один день і триватиме 180 хвилин.

🔹 Реєстрація на НМТ стартуватиме у квітні 2023 року. У травні підтвердження участі в НМТ, остаточний вибір місця проходження тесту. У червні – Основна сесія НМТ.

🔸 У 2023 році діють НМТ 2022 та ЗНО 2021 років.

🔹 Будь-який обраний вибірковий предмет підходить під будь-яку спеціальність.

🔸 Вступники на творчі спеціальності складають НМТ та творчий конкурс в Університеті.

🔹 Можна подавати до 20 заяв на вступ на 1 курс бакалаврату та не більше 5 заяв на державну форму.

🔸 Конкурсний бал на вступ за всіма рівнями не може бути менше 150 - за лікарськими спеціальностями, не менше 140 для спеціальностей право, публічне правління, міжнародні відносини, фармація, та від 130 на всі інші на бюджет.

🔹 Завдання НМТ з Історії лише з другої половини 16 століття до початку 21 століття (8-11 клас). Давньої і Середньовічної історії не буде!

🔸 Середній бал атестату, сільський коефіцієнт не враховується.

🔹 Галузевий коефіцієнт буде використано з пріоритетним вибором 1-2 пріоритет, але на спеціальності особливої підтримки.

🔸 Поріг складання НМТ у 2023 році складатиме 10% від максимального тестового балу за предмет.

🔹 Дистанційно можна пройти НМТ, якщо абітурієнт з тимчасово окупованих територій.

🔸 Центри тестування за кордоном будуть. Попередньо у 32 країнах.