Дата: 25.12.2022 14:37

Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту та культури в Колочавській територіальній громаді започатковує благодійну Всеукраїнську безстрокову акцію «ЧАСТИНКА ТЕПЛА» для підтримки наших захисників, котрі боронять Україну, усіх нас, у надважких, як погодніх, так і морально-психологічних умовах.

Акція організована з метою не лише підтримати українських воїнів, але й показати, що наш народ з армією до кінця!

Фото без описуФото без описуФото без опису

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися: учнів, педагогів, студентів, викладачів, органи місцевого самоврядування, урядові та неурядові організації, підприємства, інших небайдужих громадян - об'єднуймось разом, щоб підтримати наших бійців!

Частинка тепла, частка добра, віри та допомоги від кожного з нас - це потужна сила в єдності зусиль!

Умови акції «ЧАСТИНКА ТЕПЛА»:

наповніть коробку речами, які хотіли б передати військовим.

Розміри коробки: 10х10х10см до 15х15х15см.

Можливі варіанти наповнення пакунку:

1) листи підтримки, подяки, привітання зі святами;

2) малюнки;

3) обереги;

4) солодощі;

5) сухофрукти;

6) невеликі теплі речі (шкарпетки, рукавиці тощо);

7) цукерки;

8 ) інші речі, які, на вашу думку, потрібні нашим захисникам.

Зібрали пакунок? Зв’яжіться з нами або волонтером чи волонтерським штабом, який надішле Ваші подарунки в бойові підрозділи.

Якщо Ви маєте на меті передати пакунки "ЧАСТИНКА ТЕПЛА" військовим підрозділам, у складі яких є Ваші рідні, друзі, знайомі, - неодмінно зробіть це, сконтактувавшись із довіреною особою.

Підтримайте наших військових своєю участю в акції, не забудьте поділитись інформацією у соцмережах з хештегом #частинка_тепла

Кожен пост - це ще більше часточок нашого спільного тепла і турботи про воїнів-захисників України:)

СЛАВА УКРАЇНІ!