Переймаємо корисний досвід

Дата: 21.09.2023 10:17

Спеціаліст з безпеки у освітньому середовищі відвідала клас безпеки "Вогник", що в Ужгороді.

Вже майже рік в обласному центрі Закарпаття вдало працює клас безпеки, де діти не лише дізнаються про рятувальників, вогнеборців, піротехніків та інших фахівців Служби порятунку, а й вивчають правила безпеки життєдіяльності. Відкриття подібного класу безпеки найближчим часом заплановано й у Колочаві, на базі місцевого ліцею. Тож спеціалістка з безпеки вивчила головні аспекти у роботі з дітьми та зауважила корисні питання, які обговорюють під час уроків безпеки з дітьми рятувальники. Окрім того, що у класі безпеки Колочавської ТГ будуть розглянуті питання рятувальної справи, планується куточок правил дорожнього руху та зона домедичної допомоги.

Спільно ми дбаємо про безпеку дітей та робимо наше майбутнє безпечним та захищеним.